Home » News » Zabezpiecz swój smartfon z obudowami LifeProof

Zabezpiecz swój smartfon z obudowami LifeProof

LifeProof, producent wysokiej jakości ochronnych obudów do urządzeń mobilnych, wprowadza na polski rynek dwa nowe modele. Obudowy LifeProof z serii fre i nüüd wyróżniają się sporą gamą kolorystyczną, dzięki czemu każdy użytkownik najnowszych modeli iPhone’ów i Samsungów Galaxy znajdzie coś dla siebie.

Pool-iP5

Ochronne obudowy LifeProof cieszą się popularnością na całym świecie. Dają użytkownikom pełne bezpieczeństwo, bowiem spełniają wojskowe standardy dla ochrony przed wstrząsami, dzięki czemu możliwe jest korzystanie ze smartfonu nawet w najtrudniejszych warunkach. Zabezpieczają telefon także przed wodą, kurzem, śniegiem oraz lodem. Ponadto charakteryzują się doskonałym wyglądem i niewielkim rozmiarem, przez co urządzenia mobilne zyskują atrakcyjny wygląd.

ip4_mount_2

Jak informuje producent, ochronna obudowa LifeProof fre jest cieńsza, lżejsza i bardziej wytrzymała od poprzednich modeli. Wyposażona została w cienką folię, która dokładnie przylega do powierzchni wyświetlacza, chroniąc go przed zarysowaniami i wodą. Odpowiednio zaprojektowana obudowa zapewnia łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych oraz chroni gniazdo słuchawkowe i port ładowania, nie blokując jednocześnie dostępu do nich. Dodatkowo, obudowa zabezpiecza głośnik i mikrofon, poprawiając równocześnie jakość dźwięku. Produkt dostępny jest w 14 wersjach kolorystycznych.

Bike_Clip Kolejna nowość na polskim rynku to ochronna obudowa z serii nüüd, która wyróżnia się na tle innych produktów tego typu całkowitym brakiem folii na wyświetlaczu. Dzięki temu użytkownik ma bezpośredni dostęp do ekranu dotykowego urządzenia, co pozwala na nieskrępowane korzystanie z jego funkcji. Jednocześnie brak folii nie wpływa na szczelność – urządzenie działa prawidłowo pod wodą do głębokości 2 m. Do sprzedaży trafiły 4 wersje kolorystyczne.

iP5s_new_colors_PR

Fre i nüüd wyprodukowane zostały z myślą o użytkownikach telefonów Apple iPhone 5/5s oraz Samsung Galaxy S4 oraz S5. Są objęte 12 miesięczną gwarancją producenta.
Dostępne są w dobrych sklepach oferujących akcesoria do smartfonów oraz w wybranych sklepach internetowych.

Sugerowane ceny detaliczne:
LifeProof fre – 329,00 zł
LifeProof nüüd – 379,00 zł

Więcej informacji:

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram

O firmie:

LifeProof jest producentem pokrowców i obudów ochronnych na smartfony i tablety, które zapewniają ochronę, styl i funkcjonalność. Firma funkcjonuje w oparciu o ideę dawania każdemu pełnej swobody w korzystaniu z urządzeń mobilnych w każdych warunkach. Zaprojektowana do ochrony przed wodą, brudem, śniegiem i wstrząsami, obudowa LifeProof pozwala konsumentom korzystać z przenośnych urządzeń bez względu na czas, miejsce i panujące warunki atmosferyczne.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: www.lifeproof.com

, , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalkulator wiatru