Home » Eventy » Romo’kracja 2012

Romo’kracja 2012

Tradycją stają się już nasze co roczne wypady na Duńską wyspę Romo, gdzie zawsze wieje i to równo, a plaża jest olbrzymia i gładka.

START: piątek 27.IV.2012 r. godzina 20.00 Warszawa. Ludzi spoza Warszawy możemy zabrać po drodze o ile nie będziemy musieli zbaczać zbyt dużo z trasy (w granicach rozsądku – do uzgodnienia ze mną)

KOSZT:

  • TRANSPORT – miejsce w busie 400 zł/os. (Warszawa -> Poznań -> Romo | Romo -> Poznań -> Warszawa;
  • NOCLEG – w domkach 300 zł/os. (domki są w pełni wyposażone, do dyspozycji uczestników jest sauna i basen. Cena zawiera kaucję która zostaje na koniec wyjazdu rozliczona za zużycie wody, prądu i gazu i ewentualnych zniszczeń.

1OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA8

  • SPRZĄTANIE – sprzątamy samodzielnie lub płacimy za sprzątanie 360 zł (dzielone na liczbę osób w domku).
  • UBEZPIECZNIE – Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdej osoby latającej na plaży, tak samo zresztą kask na głowie. Brak któregoś z powyższych elementów może skutkować wysokim mandatem! Ubezpieczenie to koszt ok 40-50 PLN od osoby (dokładny koszt będzie znany, gdy będę znał ilość osób chętnych).
POWRÓT: sobota 5.V.2012 r. (dzień wyjazdu)
 
CO NALEŻY ZABRAĆ: paszport/dowód osobisty, sprzęt latający i jeżdżący, pościel (śpiwór i poduszka), wyżywienie.
 
ZGŁOSZENIA: nick z forum, imię i nazwisko, nr tel. i pytania(o ile jakieś są) należy przesłać na adres info@landkiting.pl w temacie wpisując Romo_2012

Tak było w poprzednich latach:

 

Jest to wyjazd niekomercyjny dla grupy fanatyków landkitingu, każdy odpowiada sam za swoje poczynania, my tylko organizujemy grupowy transport i nocleg w celu obniżenia kosztów całego wyjazdu. Koszty nie zawierają żadnego marginesu błędu dlatego warto mieć trochę gotówki ze sobą. Po wysłaniu maila z informacjami wymienionymi wyżej, otrzymacie maila zwrotnego potwierdzającego zarezerwowane miejsce na wyjazd oraz dalsze wskazówki.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalkulator wiatru