Home » Eventy » ROMOkracja 2012 by bAxx

ROMOkracja 2012 by bAxx

Sezon roku 2012 w pełni, a my jak zawsze w święto majowe obieramy kierunek na Duńską wyspę Romo, którą raczej każdy Landkiter zna, jak nie osobiście to z opowieści i legend. Oczywiście na rozgrzewkę skoczyliśmy do Berlina, aby odbyć małą sesję na lotnisko Tempelhof, ale warunki pogodowe, a mianowicie brak wiatru, zaprowadziły nas na wake do Grossberen. Cała Polska ekipa (czyli ponad 50 osób) wystartowała ok piątku, a ja wraz z moją rodziną wyjechaliśmy w poniedziałek wieczorem. Na miejscu byliśmy we wtorek ok 11 godziny.

60047592

Muszę przyznać, że Romo ma to coś w sobie, że co roku tam wracamy i za każdym razem ma się wrażenie jakby było się tam pierwszy raz.

Człowiek popada w pewien schemat. Całymi dniami na plaży, popołudniami relaks na basenie i saunie, wieczorem grillowanie, nietrudno zapomnieć o całym świecie. Romo to taki mały azyl od codzienności.

Jeżeli chodzi o warunki pogodowe, to jak dla mnie słabo dopisały tego roku. Siła wiatru nie pozwoliła na wykonanie wysokich i stylowych lotów, ale mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja porządnie polatać. Jak się nie ma co się lubi to się bawi w newschool. I takim oto sposobem cały wyjazd był pod hasłem „zdejmij kurczaka z haka” 😀

W sobotni poranek chyba wszystkim nie było w smak wracać do Polski. Mam nadzieję, że za rok też się wybiorę z moją rodzinką, ale już w powiększonym składzie 🙂

Wyjazd wspierali: Landkiting.pl, Airman Flysurfer Polska, VOLCANO, BERN.

Na wyjeździe odbyło się wiele testów sprzętów. Mi, dzięki uprzejmości all4ride przypadł zaszczyt wytestować nową deskę firmy NEXT model: SHOCKWAVE (więcej na temat już niebawem w obszernej recenzji).

Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia fotek

Źródło: www.PawelRatus.pl

 

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalkulator wiatru