Home » Recenzje » Akcesoria » Ozone Turbo Bar

Ozone Turbo Bar

A więc dzisiaj po raz pierwszy testowałem Turbo Bar od Ozona co prawda warunki pogodowe nie były sprzyjające (wiatr około 3-4 m/s czyli lipa) ale nie możliwość latania przez ostatnie parę dni (powód ciągle padający deszcz 🙁 ) spowodowała że gdy dziś przestało padać musiałem pojechać oblatać latawkę na nowym barze mimo że wiatr był strasznie słaby :).

A więc sam bar na pierwszy rzut oka wygląda jak Ozono-wski bar do latawców z DSS z nowym chicken loopem Megatron

Oz_Turbo_bar

jednak jest to bar do 4 linkowych latawców full power i muszę powiedzieć że jestem bardzo miło zaskoczony jak ten bar się sprawował przy tym słabym wietrze zwroty były tak ciasne (praktycznie kręcił loopy w miejscu) jak na manetkach jestem w stanie zrobić przy dużo silniejszym i stałym wiaterku. Start latawca bardzo szybki i prosty nie próbowałem tylko reverse launch z powodów tych kiepskich podmuchów 😉 ale zapowiada się że przy normalnym wietrze będzie to bardzo łatwe i szybkie jak i sterowanie będzie znacznie przyjemniejsze przynoszące jeszcze więcej radochy :). Dla potwierdzenia moich odczuć po 15 min latania z barem założyłem manetki różnica była widoczna od razu, gorszy skręt itp.

Więc osobiście szczerze mogę polecić ten bar osobom które chcą zmienić w swoim full powerze (bar pasuje do wszystkich 4 linkowych szmatek) manetki na bar cena co prawda trochę odstrasza ale jakość wykonania i satysfakcja z latania gwarantowana w cenie 😉

P.S 1  Jak tylko oblatam ten bar przy silniejszym wietrze i będę miał jakieś nowe spostrzeżenia na pewno się podzielę 🙂

P.S 2  Jeżeli moje informacje są mało szczegółowe i fachowe to przepraszam ale tak naprawdę zacząłem się bawić kitingiem całkiem niedawno i nie do końca posiadłem wszystkie zagadnienia ale jeżeli macie jakieś pytania śmiało pytać postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam

Dyskusja na forum: KLIK

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalkulator wiatru