Home » Recenzje » Latawce » OZONE IMP 4.5

OZONE IMP 4.5

Ozone IMP znany jest wiekszości jako miły i ciekawy latawiec do zabawy. Kto bywał na wiekszych zlotach miał możliwość pośmigania dwulinkowym pierwowzorem Quattro.

imp6

imp9

Dziś chciałbym wam przedstawić iMp qattro.

Jest to kolejna latawka ze stajni OZONE`a, choć pozostaje w cieniu takich znakomitości jak Frenzy FX czy Manta II, to także zasługuje na chwilę uwagi.

Szczęśliwym posiadaczem jest eDit (nasz naczelny fotograf zielonogórski w zakresie sportów extremalnych  ). Sprzęt został niedawno zakupiony w sklepie landkiting.pl . Plusem jest to, iż na czas oczekiwania na latawkę dostaliśmy sprzęt zastępczy, czyli Fury 4.5m2 (można powiedzieć starszy brat iMp`a).
OK. przejdźmy do szczegółów
Latawiec, w porównaniu do Fury posiada inny sposób ułożenia linek, co powoduje, że jest bardziej zwrotny, a także sprawia użytkownikowi dużą frajdę już przy słabym wietrze (>4 knots). W powietrzu zachowuje się stabilnie, co umożliwia początkującym łatwiejsze kręcenie ósemek, a w dalszym etapie stawianie kolejnych kroków jakimi są skoki, czy pierwsze rajdy na mtb. Bardzo dobry re-lunch, co ułatwia nam powrót do zabawy na niebie. Istnieje możliwość podpięcia manetek, bądź baru w zależności od upodobania ridera.
Nic dodać nic ująć, iMp qattro polecam ludziom, którzy zaczynają zabawę z latawkami i pragną rozwijać swoją pasję, a także tym co w słabsze wiatry lubią się chillować podczas kręcenia ósemek.

imp2 imp4 imp5 imp7 imp8

OZONE giwera

imp3 imp1

Dyskusja na forum

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalkulator wiatru