Home » Eventy » Otwarcie sezonu Landkite’owego 2011

Otwarcie sezonu Landkite’owego 2011

Biorąc pod uwagę zeszłoroczny wyjazd można pokusić się o stwierdzenie, że tradycją staje się otwieranie wcześniej niż „ustawa przewiduje” sezonu przez ekipę Landkiting.pl.

1

W tym roku w składzie ja (bAxx), Młody i Marika (nasz operator wszystkiego co rejestruje obraz) wystartowaliśmy w ostatnią sobotę stycznia ok. 5 rano w kierunku Ijmuiden w Holandii. Dziwna godzina jak na podróż za granicę, ale spowodowane było to tym, że odbierałem Młodego a raczej to co z niego zostało ze…studniówki

Podróż odbyła się bez większych problemów i już po godzinie 13 byliśmy na spocie. Pomimo temperatury 6 stopni powyżej zera, byliśmy bardzo uradowani, gdy na miejscu przywitała nas piękna słoneczna pogoda. Niestety sprawdziły się prognozy – wiatr ok. 7-8 m/s wiejący od lądu. Ale i tak są to o niebo lepsze warunki niż w Polsce. Dzień zaliczyliśmy udaną sesją foto, – patrz zdjęcia. Ujęcia do filmu wyszły raczej słabe, ale kolejnym razem gdy powieje mocniej skupimy się na filmowaniu. Wieczorem standardowo imprezka w Hadze u przyjaciela Papiera.

3

Niedziela okazała się totalną klapą, ponieważ prognoza zupełnie się odwróciła – miało wiać 6m/s a wiało ledwo 2m/s. Oczywiście nie przeszkodziło to nam w zorganizowaniu grilla na świeżym powietrzu i zabawie z największym pupilem w NL, czyli Fando!.

W poniedziałek utrzymała się pogoda z niedzieli więc postanowiliśmy urządzić sobie wycieczkę po Amsterdamie, po której załadowaliśmy się w samochód w podróż powrotną do domu.

Wyjazd uważam za bardzo chillowy przez co wyjątkowo udany – „otworzyliśmy chcieliśmy otworzyć” i na maxa odpoczęliśmy od spraw bieżących życia codziennego.
Kolejny wyjazd niebawem!

pozdrowienia

bAxx

7779moody8a765a4321

Zdjęcia: Totalnychaos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalkulator wiatru