Home » News » Nowe impreium IKON`a

Nowe impreium IKON`a

2013_ikon_product_page_em_v01-18

Do tej pory IKON oferował jeden model komórek, różnie nazwany w zależności od rozmiaru. Wszystko uległo zmianie, gdy nadeszło nowe imperium. IKON Empire to całkowicie nowe skrzydło i nowe podejście Francuzów do swojego flagowego modelu komórki.

Latawiec został stworzony jako allround do zastosowania na lądzie. Oznacza to, że świetnie ma spisywać się zarówno w warunkach zimowych jak i z mountainboardem czy buggy. Producent twierdzi, iż stworzona przez niego konstrukcja jest niezwykle wydajna, a dzięki kształtowi zbliżonemu do litery „C”, skrzydło ma bardzo szybko reagować na polecenia baru sprawiając wrażenie sterowania latawcem pompowanym. Kształt uzyskano nie tylko dzięki odpowiednio uszytej czaszy, ale przede wszystkim za sprawą uzdy.

product-05 product-06

Nowością jest rozwiązanie systemu bezpieczeństwa, polegające na podpięciu „piątej linki” bezpośrednio do bloczków systemu DSS. Trzeba przyznać, że na filmie reklamowym działanie systemu jest bardzo skuteczne, a ponowne odpalenie skrzydła niezwykle proste i szybkie.

Empire zgodnie z polityką IKON`a jest latawcem niemalże pancernym. Wszystko co tylko może być narażone na uszkodzenie, zostało odpowiednio wzmocnione. Nie musimy więc obawiać się o skrzydło jeśli nie dokręcimy jakiegoś chorego kiteloopa.

Latawiec występuje w rozmiarach 6, 8, 10 i 12 metrów.
Na stronie producenta ceny za skrzydła RTF zaczynają się od 1000 dolarów a kończą na 1125, są więc wyjątkowo kuszące.

product-06product-052013_ikon_product_page_em_v01-212013_ikon_product_page_em_v01-202013_ikon_product_page_em_v01-182013_ikon_product_page_em_v01-17

, , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalkulator wiatru