Home » News » Nauka życiowego latania za 1%.

Nauka życiowego latania za 1%.

Cześć
Korzystając z uprzejmości Enoza piszę do Was z prośbą o pomoc dla mojego syna. W zeszłym roku Regis zgrabnie zredagował kilka słów w temacie, a w tym postanowiłem podejść do tej akcji bardziej osobiście, bo i sprawa jest osobista.

Czasem bywa, że życie nas zaskakuje i nie do końca układa się jak byśmy tego chcieli, mimo wszelkich starań. Niektórzy z Was wiedzą, że mój syn Albert jest autystą. Co w skrócie przekłada się na kompletnie oderwany od rzeczywistości sposób bycia i słaby kontakt z otoczeniem. Mimo, że robi się z niego bardzo przystojny facet (na szczęście) kwestia komunikacji i adaptacji społecznej przysparza nam bardzo dużo trudności. Pracujemy nad poprawą jego stanu we własnym zakresie oraz chodzimy na liczne zajęcia terapeutyczne, które niestety w naszym wspaniałym kraju musimy załatwiać prywatnie. Nawet szkoła integracyjna z pozoru bezpłatna wymaga od nas zorganizowania dodatkowej pomocy w postaci terapeuty “cienia”, który pomaga Albertowi podczas zajęć. Nie będzie za pewne dla Was zaskoczeniem, kiedy napiszę, że za wszystkie te rzeczy trzeba płacić. Sama miesięczna pomoc w szkole to prawie 2 tyś. zł, nie wliczając pozostałych zajęć i terapii. Większość tego, szczęśliwie udawało nam się do tej pory finansować z corocznych środków z 1%. Liczymy, że i w tym roku będzie to możliwe, dzięki Waszej życzliwości, przyjaciół, znajomych i po prostu ludzi, którzy chcą pomóc.

Zmierzając do meritum sprawy, chciałem Was prosić o przekazanie 1% procenta na pomoc dla mojego syna. Oczywiście jeśli macie chęć i taką możliwość.
A jeśli ktoś akurat jest jednym z tych nielicznych szczęśliwców dysponujących nadmiarem środków finansowych (tak, naprawdę poznałem już takich :)) to istniej również możliwość przekazania darowizny na ten cel. Wszystkie te środki z 1% jak i z darowizn, przechowywane są na koncie Alberta w fundacji “Zdążyć z Pomocą” i wypłacane są bezpośrednio podmiotom świadczącym terapię lub są nam zwracane na postawie opłaconych przez nas wcześniej rachunków.

Strona biurokratyczna przekazania 1 % jest banalnie prosta.
Wystarczy w pisać w pozycji “Numer KRS”: 0000037904
a w pozycji “Cel szczegółowy 1%” wpisać: 6664 Kaliński Albert Aleksander

Darowiznę można wpłacić na:
Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
PEKAO S.A. Oddział 1 w Warszawie
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
tytułem: darowizna na leczenie i rehabilitację Alberta Aleksandra Kalińskiego

Pozdrawiam serdecznie i niech wiatr będzie z Wami.
AshJak co roku, i tym razem prosimy o wsparcie dla syna naszego kolegi Ash`a! Jedyne co trzeba zrobić, to wypełniając PIT, przekazać 1% swojego podatku, na leczenie Alberta!

_MG_7035

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalkulator wiatru