Home » Recenzje » Deski, Wózki, itp » MBS PRO90

MBS PRO90

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem decka MBS PRO 90
Po porządnym rozjeżdzeniu się postanowiłem napisac parę zdań na jego temat.

Do czasu wyjazdu na Romo jeździłem na decku MBS Comp 95 i nie ukrywam, że nie zamienił bym go na nic innego, gdyby nie możliwość wytestowania PRO 90, który pomimo tego, że jest elastyczny to bardzo wytrzymały (konstrukcja PLC). Sam się przekonałem osobiści o tym, gdy przez przypadek przejechałem po nim autem.
Po otrzymaniu PRO90 sprzedałem Comp95, który pewnie nadal służy komuś bardzo dobrze(chyba).

Wracając do PRO90. Jak pisałem wcześniej moje testy rozpoczołem na Romo.
Pierwsze odczucie podczas jazdy było trochę inne niż się spodziewałem. gdy otworzyłem paczkę będąc cały w skowronkach
Ale o tym poźniej!

Jeżeli chodzi o aspekt wizualny to w rzeczywistości jest jeszcze bardziej zgrabna niż widać to na fotach. Jest krótsza od Comp95 (długość całkowita PRO90 104cm). Po prostu trzymając samego decka wydaje się że to deseczka dla juniorów..heh….Disajn tez bardzo oryginalny, zresztą czego się tu dziwić, MBS słynie z dobrych wzorów!
Podczas jeżdzenia deska wydawała mi się jakoś mniej stabilna niż Comp 95, ale to przez jej kształt, gdzie powierzchnia jaka jest przeznaczona na stopę jest mniejsza niż w poprzednim modelu.
Po dwóch dniach rozjeżdżania się w ogóle zapomniałem o jakichkolwiek niedogodnościach.

W skład konstrukcji deski wchodzi: Sandwich/Karbon, a mając doświadczenie z Trampą obawiałem się jej wagi. Kolejny raz się myliłem..ehehe…

Deseczka jest bardzo lekka co sprzyja trikom new school`owym. Ważną rzeczą jest to, że sam deck dobrze „sprężynuje”, dzięki temu przy słabym wietrze daje efekt wysokiego wybicia i możliwości dokręcania „obrotówek”…ehe…
Jedyne co pozostaje mi do wytestowania to przejazd po niej autem ..eheheh…. może kiedyś!
Podsumowując, jeżeli jesteście w stanie wyłożyć trochę więcej kasy na sprzęt to polecam decka! Co do reszty osprzętu czyli wiązania i trucki to nie mogę się wypowiedzieć ponieważ ja zostałem przy osprzęcie z Comp95.
Jeżeli chcecie się podzielić swoimi wrażeniami to piszcie

yoFZ

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalkulator wiatru