Home » News » Kolejny konkurs Flysurfera!

Kolejny konkurs Flysurfera!

Flysurfer nie przestaje nas bombardować konkursami! Tym razem szansę na zgarnięcie nowego latawca mają kiterzy, którzy zdecydowali się na zakup modelu Peak.

Foto-Challange

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie latawca Flysurfer Peak, a zasady są niezwykle proste.

My perfect PEAK day!

Do 23 marca wyślij do chłopaków z fs`a, fotkę przedstawiającą jak ganiasz po śniegu ze swoim Peakiem. To ma być Twó perfect PEAK day!
W mailu napisz krótką relację, zawierającą informacje gdzie i kiedy latałeś, czemu zrobiłeś fotkę oraz jakie emocje towarzyszyły Ci w czasie sesji na Peaku.

Chłopaki (a być może również dziewczyny) wybiorą 10 najbardziej interesujących zdjęć i historii, a następnie urządzą głosowanie, które potrwa do końca marca.

Za pierwsze miejsce, zgarnąć można będzie zupełnie nowego Peak wraz z plecakiem. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma Flysurfer Fashion Package, natomiast za trzecie miejsce przewidywany jest softshell Flysurfera.

Zgłoszenia fly odbiera na adres: photocontest-peak@flysurfer.com

Powodzenia!

 
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kalkulator wiatru