Home » News » Hitcase Pro – zamień swojego iPhone`a 4/5 w kamerę sportową!

Hitcase Pro – zamień swojego iPhone`a 4/5 w kamerę sportową!

hitcase-pro-iphone-5-zealand-skis

Masz iPhone`a 4 lub 5, doceniasz jakość filmów jakie kręci i żałujesz, że nie możesz go używać podczas latania? Jest dla Ciebie rozwiązanie – Hitcase Pro!Hitcase Pro  to specjalne obudowy do iPhone 4 i 5, umożliwiająca przymocowanie telefonu do różnych powierzchni. Dokładnie jak w przypadku kamer Midland, Prestigio czy GoPro. Jednak to nie wszystko. Dzięki odpowiedniej soczewce, obudowa  3 krotnie zwiększa „pole widzenia” kamery telefonu. Tworzywo z jakiego wykonano obudowę chroni telefon przed upadkiem z dwóch metrów wysokości, a odpowiedni system uszczelniający pozwala nurkować na głębokość do 10 metrów. Obudowa oczywiście w pełni umożliwia obsługę telefonu.

hitcase-pro5-lens-closeup-ehitcase-pro-vs-iphone-5-photo-d

Jak dla nas super gadżet, mający podstawową przewagę nad klasycznymi action camera – podgląd na żywo w dobrej jakości i możliwość szybkiego odtworzenia nagranego filmu. Nie mówiąc już o ogromie aplikacji służących do na iPhone. Martwi nas tylko jedna sprawa, jak długo bateria iPhone wytrzyma w warunkach snowkite?

hitcase-pro-iphone-5-stickr-mount

W zestawie producent dostarcza:

  • 1x Hitcase Pro
  • 1x GoPro® Compatible Railslide™ Mount
  • 1x Tripod TiltR
  • 1x StickR Mount
  • 1x Wrist Strap
  • 1x Quick Start Guide
  • Free Vidometer App for iPhone

Tak sprawdza się Hitcase Pro w użyciu:

Obudowa kosztuje w USA 129,99 dolarów. Kto wie, może już niedługo pojawi się w naszym sklepie?

hitcase-pro-iphone-5-zealand-skishitcase-pro-iphone-5-stickr-mounthitcase-pro-iphone-5-river-viewhitcase-pro-iphone-5-river-bedhitcase-pro-iphone-5-mossy-rockhitcase-pro-iphone-5-kayakhitcase-pro-iphone-5-fish-bowlhitcase-pro-iphone-5-blue-helmethitcase-pro-5-retail-packagehitcase-pro-5-moto-grouphitcase-pro-5-moto-bhitcase-pro5-ios7-hero-showcase

Więcej informacji na stronie producenta: Hitcase Pro

 

, , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalkulator wiatru