Home » Recenzje » Latawce » Flysurfer – Outlaw

Flysurfer – Outlaw

Na rynek wchodzi nowy latawiec  Flysurfera. O przeznaczeniu tego latawca decyduje otwartokomorowa konstrukcja – grupę docelową OUTLAW tworzą wszyscy entuzjaści snow- i landkitingu oraz Ci, którzy przekonali się, że kite’ów pompowanych szkoda używać na lądzie.

Outlaw w porównaniu do swojego poprzednika (2COOL) posiada większość patentów „zapożyczonych” od latawców zamknietokomorowych.

outlaw_banner

Dzięki „Total Depower System” OUTLAW ma olbrzymi zakres wiatrowy. Po raz pierwszy w historii zastosowano w latawcu otwartokomorowym technologie JetFLAP. Dzięki niej znacząco poprawiła się stabilność kite’a, a także takie właściwości jak:

„Lift” czyli tzw: winda do góry, moc w stosunku do powierzchni latawca oraz płynność w skręcie. Tak działa system JetFLAP
Outlaw standardowo wyposażony jest w system bezpieczeństwa FLS (Front Line Safety) oraz BSS (Back Stall Safety), Outlaw posiada również system samooczyszczania z piasku, wody (deszcz, śnieg) skrócone i kolorowe olinowanie na pewno ułatwi rozkładanie latawca na śniegu.

Bardzo dobrze znana z latawców zamkniętokomorowych regulacja „sił na barze” Hard/Soft Steering pozwala na bardzo precyzyjne, indywidualne ustawienia. W ten sposób możesz wybrać pomiędzy bardzo dużymi lub minimalnymi siłami na barze – nawet 50% mniejszymi niż w innych latawcach.

UWAGA NOWOŚĆ !!!
Jako jedyna firma na rynku FLYSURFER oferuje każdemu po zakupie nowego modelu bezpłatną naprawę w czasie 6 miesięcy od momentu zakupu.

outlaw_ation

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalkulator wiatru