Home » News » Aeros – poznaj najnowsze zabawki prosto z Ukrainy!

Aeros – poznaj najnowsze zabawki prosto z Ukrainy!

Aeros to znany, choć niezbyt popularny u nas producent latawców komorowych. W tym roku wchodzi z całkowicie odświeżonymi latawcami oraz skrzydłami do speedride!


W dużym skrócie:

  1. Flagowa konstrukcja otwartokomorowa – Gyro, dostępna będzie w nowym rozmiarze 8m.kw. Latawiec zgodnie z aktualną tendencją, uszyty jest z materiału o gramaturze 40 g/m.kw i wzmocniony odpowiednio, aby był zarówno lekki jak i wytrzymały. Użytkownik ma do dyspozycji dwie opcje, RTF lub KO. W przypadku RTF, z latawcem dostarczany jest zupełnie nowy bar Aeros Gyro Bar 2014, wyposażony oczywiście w zgodną z dzisiejszymi standardami zrywkę push away.

     
  2. Kolejnym modelem Aerosa, jest Navy. Konstrukcja zamkniętokomorowa, dostępna w rozmiarze 11 oraz 16 m.kw. Podobnie jak Gyro, również i Navy wykonany jest z materiału o gramaturze 40 g/m.kw, natomiast model ten na specjalne zamówienie można dostać w wersji Light Wind, wykonanej z materiału o gramaturze 32 g/m.kw. Ciekawostką jest technologia Double-Action Airvalve, dzięki której w zależności od ułożenia skrzydła względem wiatru, otwory wlotowe otwierają się bądź zamykają.

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalkulator wiatru